• Z Z N Zakład Zarządzania Nieruchomościami.
    Administracja budynków komunalnych i wspólnot mieszkaniowych.
  • Z U K Zakład Usług Komunalnych.
    Wywóz odpadów
    Oczyszczanie ulic i placów
    Odśnieżanie chodników
    Pojemniki
  • TargowiskaTargowisko miejskie
    Zieleniak
  • Zakład PogrzebowyUsługi pogrzebowe
  • Cmentarz Komunalny Zarządzanie Cmentarzem Komunalnym
  • ParkPark miejski
    przy ul. Dmowskiego
  • MinizooOgród zoologiczny w parku miejskim
  •  
  •  
  • B.I.P.Biuletyn Informacji Publicznej
 









Dagmara Bielecka
pok.119
tel. 510-114-883
dbielecka@pgkim.konin.pl

Broniewskiego 2, 3, 6
Dworcowa 6
Energetyka 1
Górnicza 5, 7
Kleczewska 43
Kosmonautów 6, 8
Kościuszki 11, 14, 21, 40, 40a, 42/44
Kotłowa 2
Nowa 7
Powst.Wlkp. 4, 12
Solskiego 2
+ budynki w obcym zarządzie :
Górnicza 3
Anna Grajek
pok.114
tel. 501-704-328
agrajek@pgkim.konin.pl

Al.1 Maja 8, 14
Energetyka 4
Górnicza 1, 2, 6, 8, 10
Jędrzejewskiego 38
Świętojańska 6, 18
+ lokale użytkowe :
3 Maja 31b, 41, 43, 51, 52, 52c,
Dąbrowskiego 9, 20
Dmowskiego 1, 2
Kaliska 20a
Kościuszki 42
Nowa 7
Wiosny Ludów 1, 7, 11, 13, 15
Wodna 41
Woj.Polskiego 17
+ budynki w obcym zarządzie :
Kolska 18/7
Kolska 20/1
Krzysztof Wojnarowski
pok.118
tel. 501-704-342
krzysztof.wojnarowski@pgkim.konin.pl

Aleje 1 Maja 12, 19
Armii Krajowej 1/3, 5/7, 9, 11, 13, 15
Dmowskiego 1
Energetyka 2, 6
Kopernika 1
Marii Dąbrowskiej 8a, 8b, 8c
Nadrzeczna 9, 11, 13, 15
Nowa 1, 2, 3, 4, 5, 6
Ogrodowa 2
Poznańska 49
Sadowa 9
Sybiraków 2, 4
Tuwima 3
+ budynki w obcym zarządzie :
Poznańska 51c
Tuwima 5/70
 

 
Małgorzata Głodek
pok.114
tel. 501-704-348
mglodek@pgkim.konin.pl

Chopina 12
Sosnowa 5
Szeroka 4, 6, 8
Wojska Polskiego 17
Zakole 14
Z.Urbanowskiej 4
+ lokale użytkowe :
11 Listopada 9
Aleje 1 Maja 8, 15
Broniewskiego 2
Broniewskiego - poczta
Dworcowa 6
Gosławicka 46
Goździkowa 2
Górnicza 14
Kosmonautów 3, 10
Kotłowa 2
Legionów 10
Ogrodowa 2
Przemysłowa 5, 21
Sybiraków 4
Wyszyńskiego 7, 9
+ budynki w obcym zarządzie :
11 Listopada 35
 
 
Anna Pacześna
pok.119
tel. 501-704-267
apaczesna@pgkim.konin.pl

Armii Krajowej 2, 4, 6, 8, 10
Bema 7, 15
Dąbrowskiego 9, 20
Gosławicka 46
Kaliska 7, 13, 20
Kilińskiego 2, 4, 6, 7, 8
Kolska 23, 25, 27, 35
Matejki 1
Mickiewicza 20
Nadrzeczna 17, 17A, 19, 21
PCK 10
Piłsudskiego 6
Plac Zamkowy 7, 8
Podgórna 19
Szkolna 23
Szpitalna 60
Wiosny Ludów 1, 7, 11, 13, 15
Wodna 7a
Z,Urbanowskiej 10
+ budynki w obcym zarządzie :
Zakole 1
Kazimierz Olkowski
pok.118
tel. 501-704-296
kolkowski@pgkim.konin.pl

3 Maja 28, 31, 34, 41, 43, 51, 52
Kleczewska 59, 59a
M.Dąbrowskiej 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40A, 42, 42A, 44, 44A, 46, 46A, 48, 50
M.Dąbrowskiej - bud. gospodarcze nr 1 i 2
Przemysłowa 5
Słowackiego 4, 5, 6, 8
Staszica 7
Ślesińska 38, 40
Woj.Polskiego 4, 9
Wyszyńskiego 7, 9, 15
+ budynki w obcym zarządzie :
11 Listopada 35
Przemysłowa 6
Wodna 39
Wyszyńskiego 6/17
Z.Urbanowskiej 1
 



  Harmonogram zebrań Wspólnot Mieszkaniowych w roku 2019


L.p.ADRES BUDYNKUDATAGODZINAMIEJSCE
   
1.3 Maja 52 11.03.2019r. 13:00Sala 101
2.3 Maja 51 11.03.2019r. 14:30Sala 101
3.Armii Krajowej 4 11.03.2019r. 16:00Sala 101
4.Piłsudskiego 6 11.03.2019r. 17:15Sala 101
 
1.Nadrzeczna 9 12.03.2019r. 10:30Sala 101
2.Górnicza 7 12.03.2019r. 12:00Sala 101
3.Energetyka 1 12.03.2019r. 13:30Sala 101
4.Aleje 1 Maja 12 12.03.2019r. 15:00Sala 101
 
1.Kosmonautów 8 13.03.2019r. 13:00Sala 101
2.Broniewskiego 3 13.03.2019r. 15:00Sala 101
3.Kosmonautów 6 13.03.2019r. 16:30Sala 101
4.Solskiego 2 13.03.2019r. 18:00Sala 101
 
1.Kościuszki 21 14.03.2019r. 11:30Sala 101
2.Nowa 7 14.03.2019r. 13:00Sala 101
3.Kotlowa 2 14.03.2019r. 15:00Sala 101
4.Dworcowa 6 14.03.2019r. 16:30Sala 101
 
1.Kościuszki 11 15.03.2019r. 12:00Sala 101
2.Kościuszki 42/44 15.03.2019r. 13:30Sala 101
3.Powstańców Wlkp.4 15.03.2019r. 15:30Sala 101
4.Powstańców Wlkp.12 15.03.2019r. 17:00Sala 101
 
1.Górnicza 5 18.03.2019r. 14:30Biblioteka ul. Dworcowa
2.Tuwima 3 18.03.2019r. 16:30Biblioteka ul. Dworcowa
3.Sybiraków 2 18.03.2019r. 18:30Biblioteka ul. Dworcowa
 
1.Broniewskiego 2 19.03.2019r. 15:00Biblioteka ul. Dworcowa
2.Sybiraków 4 19.03.2019r. 16:30Biblioteka ul. Dworcowa
3.Aleje 1 Maja 19 19.03.2019r. 18:30Biblioteka ul. Dworcowa
 
1.Broniewskiego 6 20.03.2019r. 15:00Biblioteka ul. Dworcowa
2.Górnicza 1 20.03.2019r. 16:30Biblioteka ul. Dworcowa
3.Górnicza 2 20.03.2019r. 18:00Biblioteka ul. Dworcowa
 
1.PCK 16 21.03.2019r. 10:30Sala 101
2.Armii Krajowej 10 21.03.2019r. 12:00Sala 101
3.Aleje 1 Maja 14 21.03.2019r. 15:15Sala 101
 
1.Energetyka 6 22.03.2019r. 12:30Sala 101
2.Energetyka 2 22.03.2019r. 15:15Sala 101
3.Energetyka 4 22.03.2019r. 16:30Sala 101
4.Świętojańska 6 22.03.2019r. 18:00Sala 101
 
1.Armii Krajowej 1/3 25.03.2019r. 08:15Sala 101
2.3 Maja 43 25.03.2019r. 10:30Sala 101
3.Sadowa 9 25.03.2019r. 13:30Sala 101
4.Świętojańska 18 25.03.2019r. 15:30Sala 101
5.Górnicza 8 25.03.2019r. 17:00Sala 101
 
1.Wyszyńskiego 9 26.03.2019r. 15:30Zespół Szkół Budowlanych
2.Wyszyńskiego 15 26.03.2019r. 17:00Zespół Szkół Budowlanych
3.Wyszyńskiego 7 26.03.2019r. 18:30Zespół Szkół Budowlanych
 
1.Dmowskiego 1 27.03.2019r. 09:00Sala 101
2.Armii Krajowej 13 27.03.2019r. 10:30Sala 101
3.Kilińskiego 8 27.03.2019r. 12:00Sala 101
4.Matejki 1 27.03.2019r. 15:00Suszarnia budynku
 
1.Armii Krajowej 11 28.03.2019r. 10:00Sala 101
2.Armii Krajowej 9 28.03.2019r. 11:30Sala 101
3.Armii Krajowej 8 28.03.2019r. 12:30Sala 101
4.Górnicza 6 28.03.2019r. 17:00Szkoła Podstawowa nr 4
 
1.Kilińskiego 4 29.03.2019r. 10:30Sala 101
2.Armii Krajowej 2 29.03.2019r. 12:30Sala 101
3.Aleje 1 Maja 8 29.03.2019r. 15:00Sala 101
4.Górnicza 10 29.03.2019r. 16:30Sala 101
 
1.Armii Krajowej 5/7 01.04.2019r. 12:30Sala 101
2.Kopernika 1 01.04.2019r. 14:00Sala 101
3.Kilińskiego 6 01.04.2019r. 15:00Sala 101
4.Chopina 12 01.04.2019r. 16:30Sala 101
 
1.Zakole 14 02.04.2019r. 15:00Sala 101
2.Sosnowa 5 02.04.2019r. 16:30Sala 101






      PGKiM Sp. z o.o. w Koninie Aktual. 18.02.2019r.